Najpredávanejšie produkty

Informácie

Zľavnené produkty

Zobrazené produkty

Čajník s kvitnúcimi čajmi v darčekovej kazete

M-655

Nový produkt

Sklenený čajník v ktorom si môžete pripraviť potešenie nielen pre Váš žalúdok ale aj pre Vaše oči. Táto kazeta obsahuje nielen krásny sklenený čajník s vrchnáčikom ale aj rôzne druhy kvitnúcich čajov.

Viac detailov

1 Položka

Skladom

24,20 € s DPH

Detaily

Čajník s kvitnúcimi čajmi v darčekovej kazete

Kvitnúce čaje majú účinky nielen na Vaše telo ale zaručene aj na Vašu myseľ. Pri tom ako budete pozorovať ako Vám pred očami rozkvitá čaj zaručene strávite veľa pekných chvíľ s Vašimi blízkymi. Perfektný darček aj pre Vášho deduška či babičku, ktorý si môžu spríjemniť večer popíjaním tohto rozkvitnutého čaju. Čajník môžete použiť aj na zohriatie čaju na plynovom či elektrickom sporáku. 

 

Sada obsahuje tieto čaje:

Tancujúca víla

Tento kvitnúci čaj bude kvitnúť nad zelenými lístkami čaju do podob kvetinovej brány ktorá je tvorená kvetmi jazmínu a ľalie. Váš nálev bude mierne nažltlý s príjemnou sladkou jazmínovou vôňou.

 

Večernica

Ako prvá hviezda na oblohe zažiari tento čaj vo Vašom čajníku. Svojimi kvietkami jazmínu a a mesičika lekárskeho bude Váš čaj nádherne žiariť ako hviezda. Kvietky a dolná časť z pravého čierneho čaju mu dodajú kránu vôňu.

 

Srdce k srdcu

Čajový kvet rozkvitne do nádherného červeno ružového kvitnúceho čaju, pripomínajúce dve srdcia pritisnuté k sebe. Vyjadrite Vašu lásku aj takýmto spôsobom. Tetno čaj Vás ohúri nielen svojim vzhľadom ale aj krásnou vôňou v žlto zelenom náleve.

 

Nekončiaca láska

Nádherný kvetinový polkruh tvorený kvetmi jaznímuje korunovaný krásnym červeným kvietkom nekončiacej lásky.  Dominantný je kvet mesiačika lekárskeho, ktorý dodá nálevu zlato žltú farbu.

 

Rozmery: 15 x 14,5 x 11 cm